Aktualitet

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për një person të plagosur

Shkruar nga Liberale
Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për një

Të shtëna me armë zjarri pak minuta më parë në Elbasan.

Sipas raportimeve paraprake të shtënat janë shënuar në lagjen “Skënderbej” dhe dyshohet se i plagosur ka mbetur një person.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihen ende identitete apo rrethanat e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH