Aktualitet

Të plagosurit në Tiranë shokë me njëri-tjetrin: Ja kush na qëlloi

               Publikuar në : 22:02 - 24/07/21 liberale

Dy të plagosurit në Tiranë, Altin Gjoka dhe Jetmir Marashi rezultojnë se janë shokë me njëri-tjetrin teksa pretendojnë se u qëlluan me armë zjarri pistoletë nga Aldo Gjini.

Mësohet se dy të plagosurit kanë rrëfyer se po pinin kafe në një lokal tek pallati “Grand” dhe aty u konfliktuan me të riun tjetër.

Më pas autori i qëlloi me armë zjarri dhe u largua.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back