Showbiz

"Të gjithë botën e kthej përmbys për ty", ja surpriza që i bën artistja partnerit të saj për ditëlindje

Shkruar nga Liberale
"Të gjithë botën e kthej përmbys për ty", ja
Artistja e njohur Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi, ka një ditë të veçantë pasi partneri i saj, Adis Patushi feston ditëlindjen. Ajo i ka bërë një surprizë duke i kënduar këngën e ditëlindjes dhe duke i dhuruar një tortë në shtrat. Artistja ka hedhur në rrjetin e saj social Instagram, videon teksa ka shkruar: “Adisin Fifi e do shumë. Gëzuar Ninxha im, gëzuar o ma i bukuri botës. Më gjete dashuri dhe do të të ruaj gjithë jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”. Po ashtu ajo ka postuar edhe një foto, në të cilën ka shkruar: “Të gjithë botën e kthej përmbys për ty, gëzuar dashuri”.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

 
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH