Showbiz

"Të gjitha nënat e tyre kanë vdekur, por nëna ime akoma jo", aktorja sqaron deklaratën pas kritikave të shumta

Shkruar nga Liberale

Drew Barrymore ka reaguar e shqetësuar pas deklaratave për nënën e saj, që shkaktuan shumë zhurmë. Siç tha aktorja, komentet e saj u keqinterpretuan dhe ajo kurrë nuk do të kishte dashur që nëna e saj të kishte vdekur.

Duke folur në Instagram, Baribor thotë në videon e saj: “Isha e pambrojtur dhe u përpoqa të kuptoja një marrëdhënie shumë të vështirë, të dhimbshme dhe e pranoj që është e vështirë ta bësh derisa një prind është gjallë. Mos i shtrembëroni fjalët e mia dhe mos thuaj kurrë se do të doja që nëna ime të kishte vdekur. Nuk kam thënë kurrë diçka të tillë. Si guxon të më vësh fjalë të tilla në gojë? Nuk do ta bëja kurrë këtë. Në fakt, unë vazhdoj të them se shpresoj se nuk duhet ta kaloj kurrë këtë, apo dikush tjetër sepse kjo është e sëmurë."

Sqarimi i saj vjen pas intervistës që aktorja ka dhënë për revistën 'New York' dhe ka folur për marrëdhënien me nënën e saj 77-vjeçare.

Ajo foli për të kaluarën e saj të trazuar me nënën e saj dhe tregoi se ishte xheloze për miqtë e saj që ishin në gjendje të trajtonin traumat e tyre pas vdekjes së nënës së tyre.

“Të gjitha nënat e tyre kanë vdekur, por nëna ime jo. Dhe unë them: "Epo, nuk e kam atë luks". Por nuk mund të pres”, tha Drew.

“Nuk dua të jetoj në një situatë ku dëshiroj që dikush të largohet më shpejt se sa duhet që të rritem. Unë me të vërtetë dua që ajo të jetë e lumtur, e begatë dhe e shëndetshme. Por unë duhet të rritem, dreq, pavarësisht ekzistencës së saj në këtë planet.” Më vonë në intervistë, Drew tregoi se ishte penduar për fjalët e saj të ashpra.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH