Showbiz

"Të dilte Kiara do ishte më mirë për mua"/ Luizi: Me Efin do i kisha marrë përpara të gjithë

Shkruar nga Liberale
"Të dilte Kiara do ishte më mirë për mua"/ Luizi:

Luizi me sa duket e ka të vështirë të tejkalojë eliminimin e Efit.

Kjo e fundit la shtëpinë e Big Brother dje pas nominimit të Deas, e cila futi në televotim Luizin, Efin dhe Kiarën.

Luizi nuk mundi t'i mbante nervat duke lëshuar një sërë kërcënimesh ndaj Deas.

Sot në një bisedë mëngjesi me Armaldon, Luizi shprehet se po të kishte dalë Kiara do ishte më mirë për të.

"Po të kishte dalë Kiara do ishte më mirë për mua. Me Efin do i kisha marrë përpara të gjithë. Absolutisht më mirë," tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH