Aktualitet

Takimi me ambasadorët, Basha: Për të djeshmen, të sotmen dhe të ardhmen

Shkruar nga Liberale
Takimi me ambasadorët, Basha: Për të djeshmen, të sotmen dhe

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka folur për mediat jashtë selisë blu edhe për takimin që ka pasur këtë të martë me ambasadorët e akredituar në vendin tonë.

I pyetur nëse ky takim ka lidhje me zhvillimet e të hënës, kur Sali Berisha shkoi me mbështetësit e tij pasi pretendoi se ka shkarkuar kryetarin e partisë, Basha tha se është folur “për të djeshmen, për të sotmen dhe për të ardhmen”.

Pyetje: Keni pasur sot një takim me ambasadorët, kishte lidhje me zhvillimet e djeshme?

Lulzim Basha: Takimi i sotëm me ambasadorët ishte për të djeshmen për të sotmen dhe për të ardhmen!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH