Life Style

Tahiri poston foton me 2 djemtë mbi supe, çfarë feston ish-ministri

               Publikuar në : 18:39 - 22/02/20 liberale

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, duket se po shijon jetën familjare, pas shkëputjes nga politika, për shkak të problemeve me drejtësinë.

Pavarësisht daljes nga jeta publike, ish-ministri është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku informon ndjekësit për raste të veçanta familjare.

Sot, Tahiri ka postuar një foto me të dy djemtë e tij, pasi djali i madh, Drini, feston ditëlindjen.

Përbri fotos, Tahiri shkruan: “Sot 9 e pastaj dhe 💯 te tjera Drin  #bestfriends4ever”./Gazeta Liberale

 

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back