Aktualitet

Tabaku: Rama, sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd

               Publikuar në : 18:52 - 29/09/20 liberale

Akuza të ashpra ka hedhur ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ndaj kryeministrit Rama. në një postim në Facebook, Tabaku shkruan se Rama ka shpikur një program dhe e ka pagëzuar si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike”.

Më tej, Tabaku, teksa e quan Ramën sharlatan, thotë se ashkush nuk pret asgjë prej tij.

Mesazhi i Tabakut

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!
E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.

Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion.

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani…

Gepostet von Jorida Tabaku am Dienstag, 29. September 2020

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back