Showbiz

Swissôtel i Accor, tani, edhe në Malin e Zi

Shkruar nga Liberale
Swissôtel i Accor, tani, edhe në Malin e Zi

Accor, grupi lider botëror për hospitalitet po shtrin portofolin e tij të markës premium edhe në jug-lindje të Europës. Grupi ka nënshkruar një marrëvehje për një hotel të ri në Malin e Zi. Joteli me 4 yje, Sëisshotel resort Kolashin ndodhet ne malin e mrekullueshëm të Bjelasicës. Ai do të shndërrohet në një destinacion perfekt për dshamirësit e sporteve të dimrit. Hoteli do të mirëpresë klientët e parë në fund të vitit 2022.

Hoteli premium Sëissôtel në Mal te Zi do të vendoset në resortin dimëror K16 në Kolasin. Godina e ndërtuar, rishtazi, do të ofrojë 116 dhoma moderne dhe shume komode. Klientet do të mund te shijojnë një restorant të sofistikuar, barin për shijimin e aperitivit, zonën spa, hapësirën e biznesit dhe dhomen e skive. Ai ndodhet në lartësinë 1600 kilometra, mbi nivelin e detit, pranë pistës së skive në një peizash të jashtezakonshëm. Dizajni i hotelit shkon në mënyrë perfekte me mjedisin natyror duke ofruar edhe një ambjent luksoz.

Europa jug-lindore është e mbushur me thesare të fshehta turistike, të cilat jemi krenarë që t’i shpalosim për turistët e huaj nga të gjitha anët e botës. Falë këtij

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH