Aktualitet

Foto/ Surpriza e Bes Kallakut për ditëlindje

               Publikuar në : 14:00 - 20/11/19 liberale

Aktori i humorit Bes Kallaku sot ka një ditë të veçantë për dy arsye, ditëlindjen e tij i cili mbush plot 34-  vjeç gjtihashtu dhe  daljen në kinema të filmit të tij më të fundit “Falco”.

Nuk kishte se si të mos mungonte urimi i Xhensilës e cila sapo ka arritur ora 00:00 ajo ka postuar në rrjetin social tortën suprizë te Besit në të cilën shkruan “Edhe 100 Baba”.

Nga fotoja, kuptohet që modeli i tortës simbolizon filmin më të ri të Besit, “Falco”, që nga sot do të shfaqet në të gjitha kinematë e kryeqytetit.

Shumë urime Besit! /Gazeta Liberale

Tags:


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back