Aktualitet

Stuhia në Tiranë, 5 qytetarë përfundojnë në spitalin

Shkruar nga Liberale
Stuhia në Tiranë, 5 qytetarë përfundojnë në

Pas stuhisë së fortë që përfshiu dje Tiranën pesë persona kanë marrë lëndime të ndryshme dhe janë paraqitur në spitalin e Traumës për të marrë mjekim.

Mirëpo fatmirësisht lëndimet nuk kanë qenë të mëdha dhe ata janë larguar për në shtëpi.

Era e djeshme në Tiranë arriti shpejtësinë deri në 77 km në orë. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH