Aktualitet

Studentja shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet në spital

Shkruar nga Liberale
Studentja shqiptare e ardhur nga Kina shtrohet në spital

Një studente shqiptare, e cila u kthye nga Kina pas përhapjes së koronavirusit, është shtruar në infektivin e QSUT-së.

Sipas BW, mjekët kanë bërë ekzaminimet për rastin e saj dhe kanë konkluduar se vuan nga grip i thjeshtë dhe nuk ka shenja të koronavirusit./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH