Globi

Studenti 20-vjeçar ngjitet në çati për të kërkuar macen, bie dhe vdes

Shkruar nga Liberale
Studenti 20-vjeçar ngjitet në çati për të

Ngjarja ka ndodhur në Filetto, pranë Guardiagrele (Chieti). Duket se kafsha shtëpiake ishte zhdukur që prej ditës së djeshme.

Studenti Michele Di Loreto-s u ngjit për ta kërkuar macen në çati, në katin e dytë të një shtëpie.

Por ai humbi kontrollin dhe ra në një boshllëk.

Tragjedia ndodhi mëngjesin e sotëm në orën 10.30.

Dinamika u bë e qartë për policinë, e cila, megjithatë po vijon hetimet në pikën ku djali u gjet i pajetë. Trupi i Michele u gjet nga nëna e tij. /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH