Showbiz

Stilistët shqiptarë tregojnë mesazhin që u dërgoi Beyonce

Shkruar nga Liberale

Prej shumë ditësh në media flitet për fustanin e famshëm të Beyonces që e stiluan shqiptarët Kujta dhe Meri. Ata së fundmi kanë treguar edhe bisedën me stafin e këngëtares së famshme.

"Na kontaktoi direkt Beyonce në email. Diskutuam me menaxherët çfarë pëlqen Beyonce, por këngëtarja e la në dorën tonë. "Jeni të lirë, i besoj shumë talentit tuaj", na shkruajti Beyonce. Kjo ishte dhe arsyeja ose Kujta realizoi diçka shumnë të veçantë dhe të bukur sepse ka qenë i lirë në realizim", u shpreh Meri.

Meri tregoi edhe mesazhin që stafi i Beyonces iu dërgoi pas eventit.

"Beyonce ka shkëlqyer", i kishin shkruar ata./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH