Showbiz

S’përmbahet Luljeta e ‘Përputhen’, i kërkon të ftuarit se’s në emision: E bëjmë edhe ‘live’

Shkruar nga Liberale
S’përmbahet Luljeta e ‘Përputhen’, i kërkon

Ish konkurrentja e Për’puthen +40, Luljeta Nallbani ka bërë një propozim disi të pazakontë të ftuarit tjetër në studio. Ajo i kërkoi live që të kryenin marrëdhënie intime dhe madje edhe të kishin një fëmijë së bashku.

“Pse mos të bëjmë një fëmijë bashkë”, ishte një tjetër kërkesë e bërë nga Luli.

“Ballkanasit janë dhe do të jenë të nxehtë, shquhen. Pse ti tani një femër, unë dhe ti që je alamet djali të mos bëj një fëmijë me ty. Jeta nuk ka pikë edhe presje. Gazi ne mund ta bëjmë dhe ne të dy një fëmijë, mund të bëjmë dhe seks bashkë këtu, ti duhet të dobësohesh, Bieta ne e bëjmë dhe live”, u shpreh Luljeta e Për’puthen, e kategorisë mbi moshën 40 vjeç.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH