Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: SPAK ndalon gjyqtaren që anuloi zgjedhjet

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: SPAK ndalon gjyqtaren që anuloi zgjedhjet

Pesë persona u arrestuan dhe u vendosën në arrest shtëpiak pas një hetimi të SPAK në të cilin dyshohet se gjyqtarja Mimoza Margjeka mori 6 mijë euro përmes bashkëshortit për lirimin nga masa e sigurisë arrest me burg të një të arrestuari për trafik klandestinësh.

Margjeka shpalli nul zgjedhjet lokale në Durrës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni sot në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH