Aktualitet

SPAK lëshon urdhër-arreste për disa pjesëtarë të një grupi kriminal

Shkruar nga Liberale
SPAK lëshon urdhër-arreste për disa pjesëtarë të

SPAK ka ekzekutuar disa urdhër arreste për disa të dyshuar, pjesëtarë të një grupi kriminal.

Gazetarja Klodiana Lala raporton se mes të arrestuarve ka dhe policë.

Sipas News 24, operacioni i SPAK është duke vijuar, ndërsa vijon ekzekutimi i masave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH