Aktualitet

Sot provimi në matematikë, Berisha: Teza u shit

               Publikuar në : 11:46 - 17/06/19 E Liberale

Maturantët kanë bërë sot provimin e matematikës, ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha thotë se teza është shitur.

Në një postim në Facebook ai pretendon se ka siguruar tezën e matematikës dhe se ajo është kthyer në biznes.

“Biznes me tezat e provimit të maturës!

Shitet teza e matematikës së maturës. Sot është provimi i maturës së lëndës së matematikës. Provimi ka filluar në orën 10.00, por teza ka dalë që në 10.30. sb”, – shkruan Berisha në rrjetet sociale./ Gazeta Liberale

(Visited 3 times, 2 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *