Aktualitet

"Sot më të bashkuar se kurrë", Meta poston foton me familjen

Shkruar nga Liberale
"Sot më të bashkuar se kurrë", Meta poston foton me

Ish-presidenti Ilir Meta pasi i dorëzoi detyrën presidentit të ri, Bajram Begaj ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me gjithë familjen.

“Familja jonë nga sot është më e bashkuar. Paqe dhe mbarësi në familjet tuaja!”, shkruan Meta, teksa poston foton.

Sot Presidenti Begaj, bëri betimin në Kuvendin e Shqipërisë. Kujtojmë se, Bajram Begaj u zgjodh president i ri i Shqipërisë më 4 qershor me 78 vota.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH