LIfe Style

Sokol Balla merr postin e rëndësishëm? Ja ku do e shohim

               Publikuar në : 12:52 - 20/07/19 V Liberale

Gazetari i njohur, Sokol Balla thuhet se do të ndërrojë sërish televizion dhe në sezonin e ri do e shohim me një emision të ri.

Moderatori i “Real Story” është në bisedime me pronarin e “Hysenbelliu Group”, për t’u bërë pjesë e televizionit News 24.

Ende nuk është vendosur, por me siguri që sezonin e ri, Sokol Ballën do ta shohim në News 24.

Kujtojmë që vitin e kaluar Balla u largua nga Top Channel dhe kaloi në Vizion Plus. /Gazeta Liberale

(Visited 2 395 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *