Ndërkombëtare

Skandali i pedofilisë: Nga Donald Trump, tek Ivanka e Noami Campbell

               Publikuar në : 11:52 - 02/06/20 liberale

“Anonymous” ka postuar një video, ku ka zbuluar marrëdhëniet e personaliteteve të njohura me rrjetin e trafikimit të fëmijëve, nga Jeffrey Epstein.

Këta emra përfshinin Ivanka dhe Donald Trump, Naomi Campbell, Chris Evans, Mick Jagger, Will Smith, e shumë të tjerë.

Lista me qindra emra u ngarkua përmes një skedari në faqen e “Anonymous”, nën emrin “Libri i zi i Jeffrey Epstein”.

Në libër u ekspozuan të gjithë njerëzit që morën pjesë në festat e organizuara nga Jeffrey Epstein, aty ku thuhej se ai “rekrutonte fëmijët”.

Rasti i Jeffrey Epstein mori shumë vëmendje, sa që “Netflix” publikoi ​​një dokumentar në lidhje me të.

Pasi u zbulua se ishte fajtor, biznesmeni thuhet se ka kryer vetëvrasje në mënyrë që të mos lejonte të zbuloheshin informacione për të tjerët

“Anonymous” kërcënoi drejtpërdrejtë presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, emri i të cilit gjithashtu u shfaq në listën e lartpërmendur.

Megjithatë, nuk dihet sa të vërteta janë pretendimet për përfshirjen e tyre në abuzimet seksuale me minorenët dhe festat orgji të Epstein.

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back