Aktualitet

"Skandali i pagave/ Rama: Komplot i opozitës. Basha: Jep dorëheqjen", në Gazetën Liberale sot

Shkruar nga Liberale
"Skandali i pagave/ Rama: Komplot i opozitës. Basha: Jep

Prokuroria nisi hetime mbi publikimin e të dhënave personale dhe pagave të mbi 690 mijë punonjësve përmes rrjeteve sociale nga burime ende të paidentifikuar.

Kryeministri kërkoi ndjesë qytetarëve për shqetësimin, ndërsa opozita deklaroi se ai duhet të japë dorëheqjen për këtë shpërdorim politik të privatësisë së qytetarëve.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print dhe online. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH