Showbiz

"S'kam kohë për urrejtje, e kam mendjen te paratë", Keisi i përgjigjet Stresit

Shkruar nga Liberale

Deklaratat e Stresit për ish-bashkëshorten e tij Keisin morën shumë vëmendje muaj më parë.

Keisi nuk kishte reaguar me asnjë postim drejt deklaratave të Stresit, megjithatë me një postim ajo jep një mesazh shumë të qartë.

“S’kam kohë për urrejtje dhe energji të keqe, e kam mendjen tek paratë”, kishte shkruar Keisi duke treguar kështu, se nuk i intereson aspak çfarë flitet për të megjithese Stresi e pret ta takojë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH