Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: S’ka kuvend anti-amerikan

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: S’ka kuvend anti-amerikan

Mbledhja e djeshme e Kryesisë së PD i ka përfshirë demokratët në debat. Anëtarët kërkojnë zgjidhjen e çështjes Berisha para ndërmarrjes së aksionit opozitar, kryetari thotë se nuk do të lejojë asnjë grupim anti-amerikan brenda partisë.

Forcimi i figurës prej lideri dhe e ashtuquajtura betejë për demokraci po ndodh në kohë veçanërisht sfiduese për Bashën.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH