Showbiz

Siç e do zakoni/ Pas dasme, Armina dhe Shkëlzeni, në muaj mjalti

Shkruar nga Liberale
Siç e do zakoni/ Pas dasme, Armina dhe Shkëlzeni, në muaj

Koleget e saj në "Goca dhe Gra" kanë zbuluar se, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë nisur muajin e mjaltit.

Mesa duket, pas dasmës çifti i sapomartuar po kalon disa ditë relaksi, por nuk u tha se ku.

Kujtojmë që Armina dhe Shkëlzeni u martuan në shtator me një dasmë përrallore dhe shumë të veçantë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH