Showbiz

Si qëndron e vërteta e raportit të Luizit dhe Armaldos?

Shkruar nga Liberale

Mediat sociale janë padyshim një tregues i marrëdhënieve mes njerëzve. Thënë kjo, zakonisht, një "unfollow" në Instagram përkthehet si një zënkë a krisje raportesh mes dy personave.

Kjo ka ndodhur mes Luiz Ejllit dhe Armaldo Kllogjerit, të cilët nuk ndiqen më në Instagram prej ditësh. Ata kanë dhuruar këto javë momente "funny" në rrjet me komentet ngacmuese që i linin njëri-tjetrit nëpër postime.

Ndjekësit vunë re para pak javësh se ata nuk ndiqen më. Gjë që ngriti pikëpyetje mbi raportin e tyre. Mirëpo, një postim i bërë nga Luizi sot tregon të kundërtën. Ai ka ndarë me ndjekësit një foto të një gjobe bashkë me lejen e drejtimit të Maestros. Me humor shkruan krah saj: "I kanë vendosur gjobë se ka nominuar Kiarën".

Kështu, Luizi ka lënë të kuptohet jo vetëm se kanë raporte korrekte, por edhe se janë takuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH