Showbiz

Si filloi dhe si mbaroi, Einxhel zbulon mesazhin që i dërgoi Arbana Osmani

Shkruar nga Liberale

Einxhel Shkira ka treguar nëpërmjet një Instastory momentin kur i erdhi ftesa për të qenë konkurrente e “Big Brother VIP”.

Ajo ka publikuar një bisedë me moderatoren, Arbana Osmani.

Arbana: Hë moj ti që s'na erdhe.

Einxhel: Ku moj t'ju shihja mbrëmë

Arbana: Joo, brendaaaa

“Si filloi e gjitha një vit më parë me një mesazh dhe mbaroi me mua që jam shtatzënë”, ka shkruar Einxhel teksa ka postuar bisedën me Arbanën.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH