Aktualitet

Si e paralajmëroi burri nga burgu gruan që e vrau kunati: Kujdes....

Shkruar nga Liberale
Si e paralajmëroi burri nga burgu gruan që e vrau kunati: Kujdes....

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Paskuqan, ku kunati, Eredet Çapoku vrau kunatën e tij, Enkeleda Çapoku.

E ëma e viktimës tregoi për "News 24", se kunati e përndiqte viktimën dhe i bënte foto kudo, duke ia dërguar bashkëshortit të saj në burg, i cili është dënuar me 10 vjet për drogë.

Sipas nënës së viktimës, bashkëshorti e kishte paralajmëruar atë duke i thënë: “Enkeledë, ruaj veten dhe gocën, se unë jam në burg, nuk kam çfarë të bëj”.

Po ashtu ai i kishte i kishte dërguar fotot që ia kishte çuar i vëllai. /Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH