Aktualitet

Si do të jetë moti sot në Shqipëri

Shkruar nga Liberale
Si do të jetë moti sot në Shqipëri

Shqipëria sot do të jetë nën ndikimin e vranësirave, të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të teritorit të vendit.

Në zonat e thella Veriore dhe Lindore do të ketë edhe reshje dëbore. Pas mesditës kushtet e motit do të përmirësohen.

Temperaturat do të rriten në mëngjes, por do të mbeten konstante gjatë ditës, duke u luhatur nga 1 gradë Celcius në 17 gradë Celcius./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH