Aktualitet

Si do jetë moti nesër? Ja sa shkojnë temperaturat nesër

Shkruar nga Liberale
Si do jetë moti nesër? Ja sa shkojnë temperaturat nesër

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se dita e premte në vend parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Reshje shiu të herëpasherëshme me intesitet të ulët do ketë përgjatë vijës bregdetare dhe në veriperëndimt të vendit.

Temperaturat parashikohen:

zonat malore 5ºC deri në 17ºC

zonat e ulëta 8ºC deri në 23ºC

zonat bregdetare 11ºC deri në 24ºC

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH