Sociale

Plagoset efektivi në Lezhë, dhunohet nga anëtarët e familjes me probleme të shëndetit mendor

Shkruar nga Liberale

Plagoset efektivi në Lezhë, dhunohet nga anëtarët e familjes

Nje efektiv policie ka mbetur i plagosur sot në fshatin Rrile të Lezhës.

Burime për mediet bëjnë me dije se punonjësit e Policisë kishin shkuar ne mbeshtetje të institucioneve lokale për neutralizimin e nje familje me probleme të shëndetit mendor, ku janë hasur me rezistencen dhe dhunen e tyre.

Anëtarët e familjes janë dërguar në spitalin e psikiatrisë në Shkodër, ndërsa polici po merr mjekim ne urgjencen e Lezhës. 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH