Sociale

Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur

Shkruar nga Liberale
Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur

Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare, Timo Babi, biznesmeni i njohur në rrethin e Sarandës.

Timo Babi, ka qenë pronar i "Hotel Panorama"dhe "Disco Africa" në Sarandë, i cili është i njohur në rrethin e Sarandës, edhe si bamirës.

Ai kishte dhuruar pajisje elektronike për paraburgimin e Sarandës si dhe kishte shtruar një rrugë me të ardhurat e tij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH