Sociale

Mjeti i tonazhit të rëndë pëson defekt, bllokohet aksi rrugor në Llogara, krijohet trafik i rënduar

Shkruar nga Liberale

Mjeti i tonazhit të rëndë pëson defekt, bllokohet aksi

Bllokohet aksi rrugor në zonën e Llogarasë në afërsi të vendit të quajtur Çesma. Shkak është bërë një mjet i tonazhit të rëndë, i cili ka pësuar defekt, duke bllokuar një anë të rrugës nacionale.

Prej më shumë se një ore, makinat qëndrojnë në radhë për të kaluar. Në zonë ka mbërritur edhe policia për të bërë të mundur hapjen dhe lëvizjen e mjeteve që janë të shumta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH