Sociale

Marsi me borë/ Nisin reshjet në aksin Dardhë-Boboshticë dhe Bogë-Theth

Shkruar nga Liberale

Marsi me borë/ Nisin reshjet në aksin Dardhë-Boboshticë dhe

Reshjet e dëborës kanë nisur në aksin Dardhë-Boboshticë dhe Bogë-Theth.

Firmat kontraktore ndodhen në terren për të kryer kriposjen e akseve dhe për të shmangur rrëshqitjen e automjeteve.

Marsi me borë/ Nisin reshjet në aksin Dardhë-Boboshticë dhe

Temperaturat janë ulur ndjeshëm.Trashësia e borë shkon deri në 5 cm.

Në akse nuk paraqitet asnjë problematikë sa i përket qarkullimit të mjeteve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH