Sociale

Dita më me fate vitit është një hap larg! Mësoni për kë bëhet fjalë përpara se të jetë tepër vonë

Shkruar nga Liberale

Dita më me fate vitit është një hap larg! Mësoni

E dije që ka një ditë specifike që konsiderohet si ajo me më shumë fat? Sipas astrologut Kyle Thomas, 18 maji do jetë dita më me fat e vitit sipas astrologjisë.

Arsyeja është fakti se yjet do jenë të renditur më bukur se çdo ditë tjetër në 2024-ën. “Fati, mrekullitë, bekimet, zbulimet dhe lajmet e mira mund të vijnë pikërisht në atë datë”, deklaron Thomas për People.

Prej renditjes së yjeve, Dielli dhe Jupiteri do jenë në një linjë, fenomen ky shumë i rrallë, që i jep ditës prekjen magjike, pasi renditja në linjë e tyre ndodh vetëm 1 herë në vit.

Vendosja e yjeve në radhë që në kohët e lashta është cilësuar si një fenomen i mrekullueshën.

Astrologët sugjerojnë që të jeni të kujdesshëm dhe strategjikë gjatë 18 majit për të pritur më të mirat që universi po sjell.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH