Sociale

A keni parë mjegull në ëndrrën tuaj? Ja çfarë do të thotë

Shkruar nga Liberale

A keni parë mjegull në ëndrrën tuaj? Ja çfarë do

Nëse shihni mjegull në ëndërr , atëherë sipas Onirokritis , interpretimi është si më poshtë:

1-Mjegulla në ëndërr tregon konfuzion dhe rrezik për lëvizje të gabuara për shkak të gjykimit të gabuar.

2-Nëse shihni se po dilni nga një mjegull, do të arrini të shpëtoni nga problemet tuaja.

3-Nëse shihni një tjetër person në mjegull, ai do të përpiqet t’ju mashtrojë.

4-Nëse e shihni mjegullën nga larg , përgatituni sepse ekziston rreziku i keq menaxhimit financiar dhe duhet ta përballoni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH