Sociale

5 ide argëtuese për të kaluar të shtunën me miqtë

Shkruar nga Liberale

5 ide argëtuese për të kaluar të shtunën me miqtë

Po kërkoni ide për mbrëmjen e së shtunës këtë fundjavë?

Ndarja e një nate të shtune me miqtë është një mënyrë fantastike për t’u çlodhur dhe për të krijuar kujtime të qëndrueshme.

Pavarësisht nëse jeni në humor për të qeshur, argëtim ose thjesht për t’u çlodhur së bashku, ka një bollëk aktivitetesh të këndshme për të zgjedhur. Nga lojërat tërheqëse në tavolinë deri te netët komode të filmave apo edhe një darkë të këndshme jashtë, këtu janë disa sugjerime të shkëlqyera për të shijuar një mbrëmje të shtune me miqtë.

Këto janë 5 idetë sesi të kaloni një natë fantastike me miqtë tuaj:

2. Organizimi i një feste me kostum duke prezantuar lojëra argëtuese

3. Shkoni në një galeri arti ose muze

4. Shijoni një vizitë në një bar apo klub

5. Një natë karaoke pse jo, do të ishte shumë ‘fun’

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH