Sociale

25 VITE MË PARË/ Ja kandidaturat që pretendojnë për kryetar të PS

Shkruar nga Liberale

 

25 VITE MË PARË/ Ja kandidaturat që pretendojnë për

Marrë nga gazeta “Koha Jonë” e datës 21 janar 1999, përgatiti për Liberale.al, Laert Miraku 

                             Ja kandidaturat që pretendojnë për kryetar të PS

Këta janë kandidatët që pretendojnë të marrin postin e kryetarit të PS në Kongresin e

Jashtëzakonshëm të kësaj partie që do të mblidhet së shpejti. Por nuk duhet

harruar kredibiliteti i Fatos Nanos, i cili njihet si themeluesi e  rinovuesi i PS, dhe që

kongresi  mund t'a rizgjedhë kryetar...

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH