Politikë

VIDEO/ Në ditën e ditëlindjes, Ilir Meta shfaqet mbi majë të hekurave: Ju uroj një të dielë plot aventura!

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Në ditën e ditëlindjes, Ilir Meta shfaqet mbi majë

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot 55-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë speciale për të, ish-presidenti Meta ka zgjedhur ta kalojë pranë natyrës, larg zhurmës së kryeqytetit.

Mëngjesin e sotëm, ai ka ka ndarë një video ku shfaqet mbi një hekur, teksa iu uron ndjekësve një të dielë plot aventura. 

"Mirëmëngjes të dashur miq, me urimin për një të diel plot aventura dhe relaks!", ka shkruar Meta krahas videos së shpërndarë në Facebook. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH