Politikë

VIDEO/ 24 ditë në izolim, Berisha nuk duron më, del në tarracë për ajrosje

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ 24 ditë në izolim, Berisha nuk duron më, del në

Ish-kryeministri Sali Berisha ndodhet në “arrest shtëpie”, që prej datës 30 Dhjetor 2023, me mbikqyrje policore.

Mesa duket izolimi e ka mërzitur Berishën , i cili sot ka zgjedhur tarracën e banesës së tij për t’u ajrosur dhe për të marrë rreze dielli në këto ditë të ftohta Janari. 

Në një video të publikuar në media, Berisha, shihet duke bërë ecje mbi tarracën e shtëpisë së tij, i cili për të duket si oborri i burgut, ku mund të dalë për ajrosje.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH