Politikë

BËHUNI GATI! Rama njofton datën e takimit me shqiptarët në Milano: Shihemi së shpejti!

Shkruar nga Liberale

BËHUNI GATI! Rama njofton datën e takimit me shqiptarët në

Kryeministri Edi Rama vijon turin e takimeve me Diasporën shqiptare. Takimi i radhës do të mbahet me shqiptarët që jetojnë dhe punojnë në Itali.

Vetë Rama njofton se më 26 maj në orën 11:00 do të jetë në Milkano.

“SË SHPEJTI

26 MAJ, ora 11:00, me shqiptarët e Italisë në Milano

*Viale Gabardi, 43, 21052 Busto Arsizio VA, Italy”, shkruan Rama.

Të dielën e kaluar Rama, zhvilloi një takim me shqiptarët që punojnë dhe jetojnë prej vitesh në Greqi. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH