Politikë

Rama më 12 Maj vizitë në Athinë: Mezi pres të takohem me shqiptarët e Greqisë!

Shkruar nga Liberale

Rama më 12 Maj vizitë në Athinë: Mezi pres të takohem

Kryeministri Edi Rama, më 12 Maj do të mbajë takime me bashkatdhetarë në Greqi.

Kështu ka bërë të ditur sot vetë kryeministri, i cili më 12 maj do të vizitojë Athinën, ku do të takohet me emigrantë shqiptarë që punojnë dhe jetojnë në vendin fqinj.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, shprehet se mezi pret që të takohet me shqiptarët në Greqi.

“Mezi pres të takohemi, me krenari të madhe për të gjithë ju, shqiptarët e Greqisë”, shkruan Rama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH