Politikë

PS me sloganin kurrë nuk është vonë?! Edi Rama i jep kartën e partisë 100-vjeçares në Lushnjë

Shkruar nga Liberale

PS me sloganin kurrë nuk është vonë?! Edi Rama i jep

Kryeministri Edi Rama i ka dhënë këtë të premte kartën e re të Partisë Socialiste, një 100- vjeçareje në Lushnjë.

Teksa i uron ditëlindjen Rama tha se karta e saj mban numrin një dhe i uron shumë e shumë vite të tjera jetë.

“E kisha me merak të vija të ta jepja vetë kartën” i tha Rama 100-vjeçares.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH