Politikë

"Pranverë në liqenin e kryeqytetit të Veriut",  pamje të  mrekullueshme nga liqeni i Shkodrës

Shkruar nga Liberale

"Pranverë në liqenin e kryeqytetit të Veriut", 

Kryeministri Edi Rama ka ndarë mëngjesin e sotëm pamje të mrekullueshme nga liqeni i Shkodrës. 

Përmes një postimi në Facebook, Rama shkruan se tashmë falë mbështetjes së Fondit Shqiptar të Zhvillimit është Shkodra është një Bashki e rilindur.

“MIRËMËNGJES dhe me dallëndyshet e para të linjës bashkiake të lundrimit turistik, që janë rikthyer këtë pranverë në Liqenin e kryeqytetit të Veriut pas viteve ‘30 të shekullit të shkuar, falë mbështetjes së Fondit Shqiptar të Zhvillimit për bashkinë e rilindur të Shkodrës, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama krahas videos së publikuar në rrjete sociale.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH