Politikë

Pjesëmarrja në komisionin antikorrupsion të PS-së/ Opozita vendos sot, Bardhi, Xhaferraj dhe Salianji kundër

Shkruar nga Liberale

Pjesëmarrja në komisionin antikorrupsion të PS-së/ Opozita

Deputetët e opozitës duket sikur do të vendosin sot për mospjesëmarrjen në Komisionin antikorrupsion.

Të pyetur përpara mbledhjes së grupit deputetët deklaruan se nuk ka asnjë arsye për të marrë pjesë në atë komision.

Ferdinand Xhaferraj dhe Ervin Salianji u deklaruan kundër.

Ndërkohe Gazment Bardhi konfirmoi mospjesëmarrjen e opozitës duke thënë se nuk ka asnjë arsye që opozita të përfshihet në këtë proces.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH