Politikë

Dy të vdekur dhe disa të plagosur në Lushnjë, reagon Meta: I pikëlluar nga ngjarja tragjike

Shkruar nga Liberale

Dy të vdekur dhe disa të plagosur në Lushnjë, reagon Meta: I

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta reagoi pas ngjarjes së rëndë në Lushnjë ku humbën jetën dy persona, duke shprehur ngushëllimet.

“I pikëlluar nga ngjarja tragjike sonte në Lushnje, ku humbi jetën një qytetar dhe u plagosën disa të tjerë.

Shpreh ngushëllimet më të ndjera për familjen që humbi njeriun e tyre të dashur dhe ju uroj shërim të shpejtë të lënduarve dhe deputetit të Kuvendit të Shqipërisë”, tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH