Politikë

Në ‘arrest shtëpie’, Berisha kërkon leje për të dalë nga banesa, ja ku do të shkojë

Shkruar nga Liberale

Në ‘arrest shtëpie’, Berisha kërkon leje për

Prej dhjetorit teksa ndodhet në masën e sigurisë “arrest në shtëpi”, Berisha kërkon leje për të dalë nga banesa.

Bëhet me dije se ditën e sotme përmes avokatëve të tij ai ka kërkuar që të marrë leje për të shkuar në Kuvend.

Nuk dihet se cili do të jetë veprimi i radhës, teksa kujtojmë se çdo pasdite ish-kryeministri del në dritaren e banesës së tij dhe komunikon me mbështetësit që mblidhen për ta suportuar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH