Politikë

Monika Kryemadhi paraqitet sërish në SPAK, për çfarë do të pyetet deputetja këtë herë?

Shkruar nga Liberale

Monika Kryemadhi paraqitet sërish në SPAK, për çfarë

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, është paraqitur këtë të mërkurë në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Antikorrupsion.

Mësohet se Kryemadhi hyri e vetme, pa asnjë avokat dhe pa asnjë dosje voluminoze në godinën e SPAK.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që deputetja thirret në SPAK. Më herët, ajo i është përgjigjur pyetjeve të prokurorëve të posaçëm dhe ka dorëzuar fakte të reja lidhur me inceneratorët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH