Politikë

Meta poston foton me nënën dhe uron 8 Marsin: Gëzuar të shtrenjtat tona!

Shkruar nga Liberale

Meta poston foton me nënën dhe uron 8 Marsin: Gëzuar të

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë sot një foto me nënën e tij, ndërsa uron 8 Marsin për të gjitha gratë dhe vajzat anë e mbanë botës.

"Duke i uruar Gëzuar 8 Marsin nënës dhe mësueses time të shtrenjtë, ju uroj festën të gjitha nënave tona të mrekullueshme, grave dhe vajzave shqiptare!", shkruan Meta. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH