Politikë

“Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës”, Rama takon ish-sekretaren e Shtetit Hillary Clinton

Shkruar nga Liberale

“Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës”,

Rama takohet me ish-sekretaren e shtetit, Hilary Clinton.

Mynih – Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës, Sekretaren e Shtetit, Hillary Clinton

“Me miken e madhe të Shqipërisë dhe Kosovës”,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH